ОГОЛОШЕННЯ про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності Кривошиїнської сільської ради

Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: гідротехнічна споруда водоскид ставка № 3 площею 22,3600 га, розташована за адресою: Сквирський р-н с.Кривошиїнці вул. Ковалівка І, 19А.

Власник  майна: Кривошиїнська сільська рада.

Мета використання орендованого об’єкта: збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок передачі в оренду майна.

Орендна плата за оренду визначається договором і залежить від експертної оцінки об’єкта за незалежною оцінкою майна.

Заяви приймаються за адресою: с.Кривошиїнці вул.Сквирська, 87А, Кривошиїнська сільська рада.

Кінцевий термін прийняття орендодавцем заяв  – 11.03.2019 року включно.

У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів Кривошиїнська сільська рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна.

Конкурс відбудеться 12.03.2019 о 14-00 в приміщенні виконкому Кривошиїнської сільської ради за адресою: с.Кривошиїнці вул.Сквирська, 87А, Кривошиїнська сільська рада.

Учасникам конкурсу потрібно надати до конкурсної комісії: заяву на участь у конкурсі; копію документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання незалежної оцінки; завірені власною печаткою копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копії сертифікатів інженерів-землевпорядників, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку земельної ділянки.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном:

(04568) 2-71-21, 2-71-46