Повідомлення про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертних грошових оцінок на території села Кривошиїнці з метою продажу

     Комісія по визначенню суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертних грошових оцінок на території села Кривошиїнці з метою продажу проводить конкурс серед суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу.

  1. Дата проведення конкурсу: 14.03.2018 року о 14.00 год. за адресою: с.Кривошиїнці вул.Сквирська, 87А – Кривошиїнська сільська рада.
  2. До оцінки пропонуються наступні земельні ділянки:

 

ПІБ власника нежитлової будівлі

 

    Клименко Марія Степанівна

Адреса земельної ділянки

 

с.Кривошиїнці вул. Сквирська, буд.88Б

Площа

 

 

0,0536 га

Цільове призначення земельної ділянки

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

 

  1. Претендентам необхідно надати до конкурсної комісії конкурсну документацію, що складається з підтверджуючих документів та конкурсної пропозиції у запечатаному конверті.
  2. До підтверджуючих документів належать: заява на участь у конкурсі; завірені власною печаткою копії витягу про державну реєстрацію, довідка про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України; завірені власною печаткою копії кваліфікаційних документів оцінювачів, копії сертифікатів інженерів-землевпорядників, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку земельної ділянки, договір чи наказ про призначення на роботу оцінювачів; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з експертної грошової оцінки земельних ділянок тощо).
  3. Вимоги до претендентів для участі у конкурсі: наявність відповідної кваліфікації оцінювачів щодо проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися кваліфікаційними документами оцінювачів, виданими у встановленому порядку; досвід роботи з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.
  4. Конкурсна пропозиція претендента подається у окремо запечатаному конверті й має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт по складанню звіту з експертної грошової оцінки окремої земельної ділянки або декількох.
  5. Конкурсну пропозицію слід надавати або направляти поштою до виконавчого комітету Кривошиїнської сільської ради, конкурсній комісії за адресою: 09013, Київська обл., Сквирський р-н, с.Кривошиїнці, вул.Сквирська, 87А, тел. (04568) 2-71-21, 2-71-46 не пізніше ніж до 13.00 год 14.02.2018 року.

 

 

             Виконавчий комітет Кривошиїнської сільської ради